Strona główna O firmie Oferta Program Sekretariat 4Soft Szkolenia, kursy Access Pytania i odpowiedzi Kontakt  
 


           
Szkolenia, kursy MS Access XP - 2012
Wspólnie tworzymy wydajne rozwiązania


 

Wspólnie tworzymy wydajne rozwiazania - Projekt T2S


Projekt T2S (Training, Solution, Support) – Od Szkolenia poprzez wykonanie Rozwiązania po świadczenie Wsparcia technicznego.

 

 

Proponujemy autorski program współpracy w celu budowy własnego rozwiązania MS Access, przez własnych pracowników Klienta.

 

 

Jeśli potrzebujesz rozwinąć swoje umiejętności o MS Access, chcesz za jego pomocą rozwiązać problem analityczny, kontrolny, chcesz zbudować własny program i móc go później samodzielnie rozwijać – ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

 

 

Projekt T2S cechuje indywidualne podejście do każdego Klienta. Każdy ma inne potrzeby, każdy napotyka na problemy w swoim zakresie działania, każdy wymaga innej metody połączenia ze swoimi zasobami danych – i innych źródeł danych.

 

 

Projekt T2S realizowany jest poprzez cztery podstawowe etapy współpracy:

 

 

1.       Wspólna analia możliwości i zakresu wykorzystania narzędzia MS Access w działalności Klienta. Przygotowanie konspektu wraz z harmonogramem koniecznych prac.

 

 

2.       Przeprowadzenie szkolenia obsługi i możliwości MS Access na różnych dostosowanych do potrzeb Klienta poziomach zaawansowania.

 

 

3.       Wspólne opracowanie i wykonanie konkretnego rozwiązania w oparciu o uzyskany zasób wiedzy.

 

 

4.       Wspieranie zbudowanego rozwiązania i pomoc w dalszym jego rozwoju.

 

 

W tak prowadzonym projekcie nasz Klient, nigdy nie pozostaje sam z problemami, wspomagamy naszych Klientów, aby osiągnąć w pełni funkcjonalne rozwiązanie wykonane z udziałem własnych pracowników Klienta.

 

 

Prawa autorskie powstałego programu zawsze pozostają po stronie Klienta.

 

 

Uzyskany efekt w postaci rozwiązania programowego to przede wszystkim:

 

 

1.       Maksymalne dostosowanie do własnych potrzeb użytkownika.

 

 

2.       Logika programu budowana przez Klienta jest w pełni zrozumiała i w dowolnym momencie funkcjonowania bezpośrednio dostępna.

 

 

3.       Dowolna możliwość jego modyfikacji i rozbudowy we własnym zakresie – prawa autorskie rozwiązania pozostają zawsze u Klienta. Powstały program jest skalowalny na miarę rozwoju i zmieniających się warunków zewnętrznych i wewnętrznych Klienta.

 

 

4.       Pracownicy Klienta uzyskują umiejętność wykorzystania narzędzia uniwersalnego jakim jest MS Access, aby budować inne rozwiązania na własne potrzeby firmy.

 

 

5.       Na każdym etapie budowy i rozwijania projektu Klient otrzymuje wsparcie techniczne umożliwiające rozwiązywanie napotykanych problemów.

 

 

Warto odkryć szerokie możliwości współpracy w zastosowaniu uniwersalnego narzędzia Microsoft Access dla własnych potrzeb.

 

 

 


Strona główna | O firmie | Oferta | Program Sekretariat 4Soft | Szkolenia, kursy Access | Pytania i odpowiedzi | Kontakt